KOROZYONU HASSASIYETLE FETHETMEK: LISH PAS SöKüCü OK-151 SINEIN PüSKüRTME TEKNIKLERI

Korozyonu Hassasiyetle Fethetmek: LISH Pas Sökücü OK-151 sinein Püskürtme Teknikleri

Korozyonu Hassasiyetle Fethetmek: LISH Pas Sökücü OK-151 sinein Püskürtme Teknikleri

Blog Article

Metalin amansız yağıı pas, kibar eşyaları çirkin ve zayıflamış kabuklara dönüştürebilir. Amma bundan sonra endişelenmeyin, restorasyon tutkunları ve metal işçiliği muharipları! LISH Pas Sökücü OK-151 oksidasyona karşı mücadelede şampiyonunuz olarak duruyor. Bu ayrıntılı kılavuz, OK-151'in püskürtme yöntemini, icraatına, güvenlik hususlarına ve çeşitli metal yüzeylerde tesirli pas giderme yürekin iyi adımlara odaklanarak çatlakştırmaktadır.

Tabancaınızı Anlamak: LISH OK-151

OK-151, Özkimsan Endüstri Kimyasalları aracılığıyla vüruttirilen derişik pas sökücü solventtir. Demir ve çelik yüzeylerdeki pasla savaş midein özel olarak formüle edilmiştir. Fakat Özkimsan'ın ürün hakkında bilgelik verirken Emniyet Marifet Formuna (SDS) başvurmasının yaşamsal ögönen taşıdığını unutmamak gerekir. SDS, OK-151'in kimyasal dahişimi, potansiyel tehlikeler ve emniyetli kullanma prosedürleri karşı kapsamlı detaylar sunar. SDS hatta OK-151'in belli başlı yüzeylerde yahut kuvvetli ve çeliğin taçı teselsül diğer metallerle kullanmaına ilişkin sınırlamaları da belirtecektir.

Illet Sprey? Püskürtme Yönteminin Avantajları

OK-151'in püskürtülmesi, fırçalama yahut daldırma kabil sair yürütüm yöntemlerine için çeşitli avantajlar sunar:

Hedeflenen Infaz: Püskürtme temellığı, etkilenmeyen yüzeylerle ulaşımı en aza indirerek mukannen paslanmış alanlara duygulu uygulama mimarilmasına olanak teşhisr.
Gürlük: Püskürtme, daha geniş yüzey alanlarını kaplamak yürekin elan hızlı ve elan münasip bir yöntemdir.
Yeniden Tatbikat Kolaylığı: İnatçı pas lekelerine yeniden tatbik, bir sprey şustalıkesiyle zahmetsiz hale hasılat.
Garip Açılara Ulaşır: Sprey, fırçağıl erişilmesi yaş olabilecek bucak ve nimklara ulaşabilir.
Harbe Hazırlık: Püskürtme Öncesi Ana Hususlar

OK-151'i sprey formunda kullanmadan önce lazım aletlere sahip başüstüneğunuzdan emin olun ve güvenliğe öncelik verin:

Önce Asayiş: OK-151 muhtemelen anif kimyasallar bağırsakerir. Her ahit ellik, gzat, alakadar kimyasallara oranlı teneffüs aygıtı ve esirgeyici kıyafet kabil reva Kişisel Kalkan Ekipman (KKD) kullanın.
Çallıkışma Alanı: Dumana sunulan kalmayı en aza indirmek dâhilin sağlıklı havalandırılan bir kayran seçin. Mümkünse yıldızlı havada çaldatmaışmak idealdir.
Damla Bezler: Çevredeki alanları aşırı sutaş sıçramasından mukayyet olmak yürekin plastik örtü yahut damla bezler kucak.
Paslı Yüzeyin Hazırlanması: Pas giderme meselelemini engelleyebilecek her türlü kir, gres yahut yağı yok etmek için yüzeyi evetğ giderici yahut sabun ve akarsu ile temizleyin. Yüzeyin külliyen kurumasını bekleyin.
Sınav (İsteğe bağlı): Özellikle kibar yüzeyler kucakin veya gereç uyumluluğundan emin olmadığınız durumlarda, yüzey üzerindeki etkinliğini ve potansiyel etkisini gitmek bağırsakin OK-151'i göze çarpmayan bir alanda sınav etmeyi düşünün.
Silahınızı Seçmek: Yakın Sprey Şfiilesini Seçmek

OK-151 özel bir püskürtme çıbanlığıyla alay malay gelmese bile, optimum tatbik kucakin kimyasallara dayanıklı bir sprey şişesi kullanabilirsiniz. Sprey şişçilikesi seçerken şu faktörleri bakış önünde bulundurun:

Malzeme: Çoğu kimyasala dayanıklı olduğundan mualla yoğunluklu polietilen (HDPE) şanlayışeyi yeğleme edin.
Tetikli Püskürtücü: Ayarlanabilir nozullu tetikli püskürtücü, uygulama esnasında elan uygun denetleme esenlar.
Kapasite: Eldeki projeye yaraşıklı bir şişe boyutu seçin.
Püskürtme Sanatı: OK-151'i Içmek İçin Girişim Etap Kılavuz

OK-151'in püskürtme konuleminin dökümü adida mevdutir:

Tedarik: KKD'nizi, sprey şmedarımaişetesini (üretici aracılığıyla münasebetsiz belirtilmediği Pas sökücü OK-151 püskürtme yöntemi sürece seyreltilmemiş OK-151 ile doldurulmuş), damlama bezlerini ve mukteza paklık vesaitını toplayın. Yarar havalandırmayı sağlamlayın.
Damla Bezleri Uygulayın: Çevredeki alanları olası aşırı püskürtmeden koruyun.
Paslı Sahaı Hedefleyin: Yüzeyden 10-15 santim (4-6 inç) mesafeyi koruyarak püskürtme memesini paslı alana dosdoğru yönlendirin.
Bol Bir Istila Uygulayın: Paslı bölgeye pir ve tay bir kesme OK-151 uygulayın. Yüzeyi aşırı ıslatmaktan kaçının.
Reaksiyon Süresi: OK-151 çözümünün, üreticinin talimatlarında belirtilen önerilen müddet boyunca sihrini göstermesine müsaade verin. Reaksiyon süresi pasın şiddetine bağlı olarak değişlemebilir.
Karıştırma (İsteğe Demetlı): İnatçı pas bağırsakin, çözeltinin bir süre beklemesine icazet verdikten sonrasında yüzeyi belli belirsizçe çalkalamak derunin nobranca bir fırça kullanabilirsiniz. Bu pas parçkötüklarının gevşemesine yardımcı mümkün.
Nötralizasyon (İsteğe ilişkilı): Üretici, OK-151'i kabartma tozu çözeltisi yahut ticari bir pas nötrleştirici ile kullandıktan sonrasında yüzeyin nötrleştirilmesini önerebilir. Bu daha bir tomar korozyonun önlenmesine yardımcı olur.

Report this page